Saada e-mail +372 64 64 057 +372 56 500 100

Püsimeik

permanent makeup picture

Mis on püsimeik?

Püsimeik ehk tattoo-meik ehk mikropigmenteerimine pakub meiki, mis jääb püsima 3-5 aastaks. Värvaine kantakse epidermisesse, mistõttu aja jooksul naha uuenemise käigus ning valguse toimel värvipigment tuhmub, kuni hajub lõplikult. Püsimeigiga on võimalik täita kulmujoont, teha kaunis lainerijoon nii üla- kui alalaule ning kontuurida ja värvida huuled. Püsimeik on väga suureks abiks inimesele, kellel trauma tagajärjel kulmud puuduvad või kasvavad vaid osaliselt. Samuti saab muuta huuled sümmeetriliseks ja võrdseks. Püsimeik on veekindel ning see pakub parimat võimalust iluvigade korrigeerimiseks ja loomuliku ilu rõhutamiseks.

Oma uudsusega ja tänapäeva kiires elutempos aja säästlikkust võimaldades on püsimeik kindlasti säravaks täheks kosmeetikateenuste hulgas. Püsimeigil on palju eeliseid - sellega ollakse kaunis igal ajal, igal pool ja ilma suuremate pingutusteta. Püsimeik on arenenud aastasadu ja kõik lisandunud täiustused on hoolikalt läbi uuritud. Seoses viirusnakkustega, mis levivad kehavedelike (sh vere) kaudu, on valusalt aktuaalseks muutunud hügieeniprobleem. Seetõttu on hea tõdeda, et PMC hügieenimooduliga tätoveerimisaparaadid tagavad ülipeene joone maksimaalse hügieenilisusega joonistamise võimalikkuse. Püsimeik ei ole ainult joonte tätoveerimise täpsus - väga oluline on leida õiged värvitoonid. Kosmeetik valib need välja, lähtudes värvusõpetusest ja tuginedes meikimise üldtõdedele.

Enne tähtsale otsusele jõudmist on oluline, et kliendi ja kosmeetiku vaheline koostöö oleks maksimaalne - klient räägib kosmeetikule oma soovidest ja ootustest; põhjustest, miks ta püsimeiki soovib. Seejärel on kosmeetiku ülesanne selgitada kliendile võimalustest protseduuriks, rääkida vastunäidustustest, kirjeldada täpselt, kuidas püsimeiki tehakse. Mitmekordselt tuleb kliendile üle selgitada värske tätoveeringu hooldus.

Kellele sobib püsimeik?

PMC püsimeik on ideaalne lahendus inimestele, kes kannavad kontaktläätsi või prille; kes on allergilised ja ei saa kasutada tavalist meiki. Ideaalne ka sportlastele, inimestele, kes ei soovi kulutada aega jumestuse tegemisele, ning vanematele inimestele, kelle käsi ei ole enam kindel ja silmanägemine nii hea.

Püsimeik Hind
Huuled (sisaldab ka korrektsiooni) 220 €
Kulmud (sisaldab ka korrektsiooni) 220 €
Silma ülalaud (sisaldab ka korrektsiooni) 220 €
Silma ala- ja ülalaud (sisaldab ka korrektsiooni) 220 €
Kunstripsmed Hind
Kunstripsmete paigaldus 50 €
Kunstripsmete hooldus 30 €