Saada e-mail +372 64 64 057 +372 56 500 100

Juuksepikendused

hair extensions pic

Juuksepikendused

Juuksematerjal on 100% naturaalne, valida saab 40 erineva värvitooni vahel. Juuksepikendused sobivad kõikidele juuksetüüpidele, pikenduste kinnitamiseks kasutatakse keratiini ning pikenduse ühenduskoht ei kahjusta olemasolevaid juukseid. Hiljem eemaldatakse salgud spetsiaalsete vahenditega, mis ei riku oma juukseid. Lisatava juuksesalgu pikkuseks on 40- 60 cm olenevalt oma juuste pikkusest ja tihedusest. Tihedate juuste puhul piisab juba 25-50 salgust, enamasti lisatakse 50-150 salku. Juustesse kinnitamine võtab aega 1–3 tundi, sõltuvalt salkude arvust. Pikendusi võib küll värvida ja neisse võib ka keemilisi lokke teha, kuid mitte blondeerida, kuna juuksepikendused on juba eelnevalt töödeldud. Valikus on aga terve hulk erinevaid blonde toone. Keskmine kandmise aeg sõltub kliendi juuksekasvu kiirusest, keskmiselt iga 6-9 kuu järel juuksepikendused eemaldatakse või vahetatakse uute vastu.

Juuksepikendus ei kahjusta omi juukseid vähimalgi määral, vaid võib isegi tugevdada ning treenida juuksejuuri ja peanahka, kui juuksepikenduse paigaldus, järelhooldus ning eemaldus on tehtud juuksuri poolt, kes on saanud korraliku väljaõppe ja kasutab tööks kvaliteetseid vahendeid.

Juuksepikendust ei saa teha kõigile soovijatele. Enne tööleasumist veendub juuksur, kas kliendi juuksed on piisavalt tugevad, et kanda juuksepikendusi. Samuti ei tohi juuksepikendust teha kohe pärast juuste värvimist või mõnda muud keemilist töötlust. Juuksepikenduse korral saavutatakse mõne tunniga tulemus, mille saamiseks tuleks omi juukseid kasvatada 5 aastat. Seepärast peab olema teadlik juuksepikenduse olemusest ja hooldusest.

Juuksepikendused Hind
Juustepikendused 100 salku 40cm 320 €
Juustepikendused 100 salku 55cm 385 €