Käsi- ja jalkahoidot

Klassikaline maniküür
Kätevann, küünenahkade korrastamine, viilimine, poleerimine, massaaž, lakkimine.

Maniküür geellakiga
Hooldus sisaldab klassikalist maniküüri ja geellakki. Soovitame geellakki klientidele, kelle küüntele ei sobi tavaline lakk, kuid kes soovivad kauneid küüsi millel püsib värv nädalaid.

Klassikaline maniküür koos parafiinimaskiga
Sobib suurepäraselt külmetavatele, kuivadele ja karedatele kätele taastades naha pehmuse ja elastsuse. Niisutab ja toidab küüsi ning nahka. ( Kätevann, küünenahkade korrastamine, viilimine, poleerimine, massaaž, parafiinimask, soovi korral lakkimine).

Prantsuse maniküür ja lakk
Kätevann, küünenahkade korrastamine, viilimine, poleerimine, massaaž, prantsuse maniküüri lakkimine.

Klassikaline pediküür
Jalavann aromatase soolaga, paksendite eemaldamine, küünenahkade korrastamine, massaaž, jalakreem ja küünte lakkimine.

SPA pediküür
Selle protseduuri käigus lisandub klassikalisele pediküürile koorimine mineraalsoolaga, mis on segatud naturaalsete õlidega. Peale soolakoorimist teostatakse põhjalik massaaž kuni põlvedeni. Soovi korral võib sellele lisada kaparafiinimaski. SPA pediküür aitab prandada vereringet, rahustab lihaseid ja annab jalgadele ainulaadse kerguse ja värskuse.

Pediküür geellakiga


Hoolitsus sisaldab klassikalist pediküüri ja geellakkimist. Soovitame geellakki klientidele kelle küüntel ei püsi tavaline lakk. Geellakk kuivab UV lambi all minutitega, seega ei ole ohtu jalatseid jalga pannes lakki rikkuda ja ilus tulemus püsib nädalaid.

Klassikaline pediküür koos parafiini maskiga
Sobib suurepäraselt külmetavatele, Kuivadele ja karedatele jalgadele soojendades ning taastades naha pehmuse ja elastsuse. Niisutab ja toidab küüsi ja nahka.

Klassikaline pediküür prantsuse maniküüri lakkimisega
Jalavann, paksendite eemaldamine, küünenahkade korrigeerimine, massaaž, jalakreem, prantsuse maniküüri lakkimine.

Geelipediküür
Klassikaline pediküür koos küünte geeliga katmisega.