Kauneushoitolasta

 

Oleme staažikas salong. Alustasime kunagi Pikal tänaval. 2003. aasta juunist kolisime ilusatesse ja hubastesse ruumidesse Vana-Viru 6.

Pakume kõrge kvaliteeteediga juuksuriteenust, juuksepikendusi, juuste kaunistusi, maniküüri- ja pediküüriteenust, kosmeetilisi protseduure, püsijumestust, õhtu- ja päevameiki, kõrva- ja nabarõngaste paigaldamist, massaaži (nii üldkeha- kui ka tselluliidimassaži). Meie salongis töötab ka solaarium.

 

Näohooldusi teostame Maria Galland`I toodetega.
Selleks, et ka koduste vahenditega saavutada märgatavat iluefekti, on Maria Galland välja töötanud täieliku seeria hooldustooteid, mis pakuvad igale probleemile spetsiifilise vastuse jai gale naisele temale kohandatud lahenduse.Pikkade aastate hoolduskogemuste tulemuseks on kõrgtehnoloogiliselt valminud kvaliteetsed tooted. Maria Galland`I sari sisaldab tooteid näohoolduseks, kehahoolduseks, päikesetooteid ja meigitooteid.

 

Ootame oma salongi juuksurisse, nii naisi kui ka mehi.
Naistele pakume laias valikus teenuseid alates juuste lõikusest, erinevatest föönisoengutest, värvimistest, salgutamisest, keemilisest lokist, juurelokist, pea massaažist, pidulikest soengutest, pruutidele mõeldud soengutest. Samuti juuste pikendamist keratiinpikendustega.

Meestele on mõeldud juuste lõikused, värvimised spetsiaalse Schwarzkopf Color Gream värvidega, mis katab hallid juuksed, andes loomuliku lõpptulemuse, samas värvis sisalduv keranitiin hooldab juust luksuslikult.

Lastele on mõeldud nii juukselõikus kui ka erinevad föönisoengud, patside punumine jne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vastaa