Salongist

Oleme staažikas salong, alustasime kunagi Pikal tänaval. 2003. aasta juunist kolisime ilusatesse ja hubastesse ruumidesse Vana-Viru 6.

Pakume kõrge kvaliteediga juuksuriteenust, ka juuksepikendusi ja -kaunistusi; maniküüri ja pediküüri; kosmeetilisi protseduure, püsijumestust, õhtu- ja päevameiki; kõrvarõngaste paigaldamist; kehamassaaži ning tselluliidimassaaži.

Näohooldusi teostame Maria Galland’i toodetega.

Selleks, et ka koduste vahenditega saavutada märgatavat iluefekti, on Maria Galland välja töötanud täieliku seeria hooldustooteid, mis pakuvad igale spetsiifilisele probleemile vastuse ja igale naisele temale kohandatud lahenduse. Pikaajalise hoolduskogemuste tulemuseks on kõrgtehnoloogiliselt valminud kvaliteetsed tooted. Maria Galland’i sari sisaldab tooteid näohoolduseks, kehahoolduseks, päikesetooteid ja meigitooteid.

Ootame oma salongi juuksurisse nii naisi kui ka mehi.

Naistele pakume laias valikus teenuseid – juustelõikust, erinevaid värvitehnikaid ja föönisoenguid, keemilisi lokke ja juurelokke, peamassaaži, pidulikke soenguid nii pruutidele kui ka koolilõpetajatele, keratiinpikendusi.

Meestele pakume juustelõikusi ning värvimist spetsiaalse Schwarzkopf Color Cream värvidega, mis katavad hallid juuksed ja annavad loomuliku lõpptulemuse. Sama värv hooldab luksuslikult juukseid, sisaldades keratiini.

Lastele on mõeldud nii juukselõikus kui ka erinevad föönisoengud, patside punumine, kergvärvidega efektsalgud jne.

Lisa kommentaar